Změna velikosti písma

10. 8. Vavřinec

Zítra: Zuzana

vyhledávání

pocasi

Středa Skoro jasno 26/16 °C
Čtvrtek Zataženo 26/15 °C
Pátek Oblačno 24/16 °C
Sobota Oblačno 25/16 °C

Drobečková navigace

Úvod > O obci > Aktuality > DŮLEŽITÉ - Souhlasy s zavedením optické přípojky do domů

DŮLEŽITÉ - Souhlasy s zavedením optické přípojky do domůDatum konání:
25.7.2022
Datum ukončení:
4.8.2022

Vážení občané,
dovolte abych vás informoval o akviziční činnosti, která bude probíhat 4.8. od 9 - 19 hodin na našem úřadě. Projektoví konzultanti zde budou zapisovat zájemce o přípojku do domu na optickou síť, kterou zde bude budovat společnost Zlín net a která vám tak zajistí stabilní a rychlé připojení na internet i televizi od kteréhokoliv operátora. Přípojka vás však NEzavazuje se na ni připojit a využívat jakýchkoliv služeb. Přípojka také není povinná.

Když nedáte souhlas k zavedení přípojky, tak vám realizátor přípojku nezavede. Tak jako tomu bylo u pevných linek a přípojek na plyn, i zde je nutné si uvědomit, že po dokončení prací již bude velmi obtížné a hlavně nákladné přípojku zrealizovat zpětně.

Prosím tedy všechny o účast a spolupráci. Na úřadě na vás ve čtvrtek 4.8. budou čekat dva projektoví konzultanti celý den a budou vám i odpovídat na případné další dotazy k výstavbě. Kdo bude na dovolené, či se nebude z jiného důvodu moci zúčastnit, prosím o informování na obecní email. Také prosím o účast ty, kteří přípojku chtít nebudou, aby si je mohli v rámci výstavby poznačit.

 

Děkuji za pozornost.