Milí spoluobčané,
příští týden (od 8. do 12.6.) musíme v knihovně z provozních důvodů trochu zamíchat s dny.
Místo klasické středy pro vás otevřeme už v úterý.
Pondělí: 15:30 – 18:00 (standardně)
Úterý: 15:30 – 18:00 (MIMOŘÁDNĚ!)
Středa: ZAVŘENO
Další týden už pojedeme zase v klasickém režimu (po + st). Budeme se na vás v pondělí a v úterý těšit!